Download PDF Version of this Article

وقتی برای اولین بار در یکی از سخنرانی های استاد رائفی پور شنیدم:


"در غرب، امام زمان (عج) ما شیعیان را به عنوان دجالآخرالزمان معرفی کرده اند"


گلن بک ملعون در حال مقایسه حضرت ولی عصر (عج) با دجال ضد مسیح (نعوذ بالله)


نزدیک بود از شدت تعجب شاخ در بیاورم، ولی ...حتما گوش کنید :     13.gif


 

اما وقتی هفته قبل یکی از کارشناسان و مجریان جنجالی شبکه تلویزیونی فاکس نیوز، به نام گلنبک، که حتی رسانه های آمریکایی نیز او را"مجری وراج" نامیده‌اند، در سخنانی ضمن اهانت به ساحت مقدس امام عصر(عجل الله تعالی فرجه شریف)، با تلاش برای دامن زدن به موج اسلام ستیزی در میان مسیحیان، مدعی شد که قیامآن حضرت قیامی ضدمسیح است، تازه متوجه شدم که هدف بازی گیج کننده "اساسینزکرید" چه چیزی بوده!

[بازی ای که با شروع موج ضد فراماسونری از اتاق های فکر صهیونیزمبیرون آمد که البته مطمئنا خیلی قبل تر از این ها فکر اینجای کار را کرده و حالا سیاست هایشان را علنی می کنند]


درست است! ← شستشوی مغزی افراد (MindControl) و تحریف تاریخ برای این که:

◄ ریشه جریان منحوس فراماسونری را به اسلام و شیعه نسبت داده و با انجام مهندسی معکوس تئوری های توطئه و با در هم آمیختن حق و باطل، بزرگترین فتنه تاریخ بشر را رقم بزنند و در نتیجه به خیال خام خودشان، موعود ما حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه شریف) را در جبهه ی شرّ نشان داده و به عنوان دجال آخرالزمان معرفی کنند!

(برای آشنایی بیشتر با تاریخ و مقایسه آن با روایت تحریفشده این بازی از تاریخ، خواندن این مقاله تحقیقی خالی از لطف نیست)


Assasin`s Creed


لینک های کمکی مقاله تحلیل بازی AC1:


تحلیل نسخه اول بازی Assassin’s Creed _ قسمت اول - صفحه اول

تحلیل نسخه اول بازی Assassin’s Creed _ قسمت اول - صفحه دوم

تحلیل نسخه اول بازی Assassin’s Creed _ قسمت اول - صفحه سوم

تحلیل نسخه اول بازی Assassin’s Creed _ قسمت دوم - صفحه اول

تحلیل نسخه اول بازی Assassin’s Creed _ قسمت دوم - صفحه دوم

تحلیل نسخه اول بازی Assassin’s Creed _ قسمت دوم - صفحه سوم

تحلیل نسخه اول بازی Assassin’s Creed _ قسمت سوم و پایانی


◄ حال بهتر می توان فهمید که چرا در پایان فیلم اربابحلقه ها، ستونی که چشم جهان بین [نشانه دجال آخرالزمان بنابر روایتی از خاتمپیامبران (صلی الله علیه و آله و سلم)] بر روی آن قرار داشت، نابود می شود!ابراج البیت در مکه و ستون تک چشم موردور در ارباب حلقه ها
و یا


تشابه شگفت  انگیز برج دوبی _ دبی _ و برج شیطانی ارباب حلقه هاولی نکته مهمتری که شاید کمتر بهچشم آمده باشد را باید در صحنه آرایی همین فیلم [ارباب حلقه ها]، برای شروع دنیای جدید فیلم 2012 جستجو کرد:


نماد های ماه و خورشید ستون های معبد سلیمان بر روی پرچم های سیاه اطراف محل تاجگذاری منجی فراماسون ها در شهری که بی شباهت با بابل قدیم نیست


متوجه نمادهای "ماه و خورشیدِ" ستون های معبد سلیمان، بر روی پرچم های سیاه بالا شدید؟!همان نمادهای ماه و خورشید معروف فراماسون ها بر روی ستون های معبد سلیمانو  اما یک سوال:


به نظر شما خبر زیر چه ارتباطی با جریان آخرالزمانی سینمای هالی وود (چوبمقدس) در رابطه با پایان دنیا در سال 2012 می تواند داشته باشد؟(بهاین نکته توجه داشته باشید که ما یک سال دیگر در سال 2012 قرار خواهیم داشت)


"به گزارش الف به نقل از نشریه آمریکایی فارینپالیسی، جورج سوروس در گفتگو با فرید زکریا در شبکه سی.ان.ان به این موضوع اشارهکرد که نظام ایران در مدت یک سال سقوط می کند، اما در حقیقت نه تنها جمهوری اسلامیدر این یک سال حکومت ایران باقی خواهد ماند بلکه از این مقطع زمانی به بعد تعادلنفوذ و قدرت در خاورمیانه به طور قطعی بیشتر از هر زمان دیگری به نفع ایران خواهدبود."

به نظر حقیر، این مساله یک جنگ روانی برای مسلط نشاندادن آمریکا بر اوضاع تحولات خاورمیانه است.

در واقع می خواهند این تحلیلغلط را گسترش بدهند که خیزش ملت های منطقه، چیزی جز یک برنامه ریزی تحت مدیریت غرب نبوده و این جریانات در راستای منافع آمریکا شکل گرفته اند تا نهایتا در سال 2012، خاورمیانه جدید مورد ادعای آمریکا متولد شود.


در همین رابطه:

پنج دلیل اثبات غافلگیری آمریکا در قبال قیام های مردمی

http://www.cloob.com/club/article/show/articleid/2072938/clubname/Cyber_Jihad_Front


برای آشنایی بیشتر با این مساله و درک بهتر ابعاد اینماجرا شما را به خواندن قسمتی از مقاله "فراماسونری، دجالآخرالزمان" سایت وعده صادق دعوت می کنم تا وجود برنامه ریزی طولانی مدت برای اینمساله را ببینید: [دانلود PDF این مقاله]


فراماسون ها، الهه های ملل باستان را بزرگ می دارند.در این راستا، فراماسونرهای طیف ،Shriner هماننداعراب جاهلی عربستان در زمان قبل از بعثت حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم)، بت هایی همچون لات و عزیو ... را مورد تقدیس قرار می دهند. اعضای این طیف، در دعاهای خود کلمه ی « الله »را به کار می برند. زیرا آن ها « الله » را اسم مذکر اللات (نام بت بزرگ زمانجاهلیت) می دانندو کلمه ی الله را در دعاهای خود به عنوان « الهه ی ماه » استفاده میکنند، نه خدای یکتا. از دیگر علامت هایی کهفراماسونرهای این طیف استفاده می کنند، علامت « ماه و ستاره » و علامت « کلاه عثمانی »است. علاوه بر این، در نمادهایفراماسونرهای طیف Shriner، مجسمه ی فرعون نیز به چشم می خورد .(حضور مجسمه ی فرعون درنماد طیف Shriner نشانمی دهد که اعضای این طیف، علاوه بر اعتقاد به الهه های اعراب جاهلی، کماکانبه بقیه ی نمادها و آداب و سنن ماسونی پایبندند. به نحوی که همچون فراماسونرهایگروه های ماسونی دیگر، از نمادهای مصر باستان نیز استفاده می نمایند.)علامت های ماسونی طیف شراینر


علامت های ماسونی طیف Shriner

بهعلامت های «ماه و ستاره»، شمشیر عربی و کلاه عثمانی توجه کنید

همچنین به مجسمه ی فرعونکه جزء لاینفک تمامی گروه های ماسونی است توجه فرمایید.


به نظر می رسد فراماسونرهای طیف Shriner از این توطئه ها برایبد نام کردن اسلام استفاده می کنند.

برای مثال این حرکت آنان موجب شده است تابعضی مسیحیان از موقعیت سوء استفاده کرده و به اسلام تهمت زده و اسلام را مرتبط با فراماسونری معرفی کنند؟!

برای نمونه در بعضی از سایت های مسیحی گفته شده است که:

شاید فراماسونری با اسلام ارتباط داشته باشد، چرا که در طیف Shriner از کلمه ی «الله» و علایم «ماه و ستاره»استفاده می شود.

اما نکته ای که بیش از همه موجب تأسف است، این است که ما مسلمانان هنوز جوابی بهاین ادعاهای پوچ نداده ایم!؟ 17.gif


پاسخ مستند و مستدل و کامل سایت وعده صادق به این ادعاهایگزافه را می توانید از لینک زیر ببینید:

41.gif   فراماسونری طیف Shriner
در توضیح این ساختمان آمده است که طراحی آن بر اساس تاج محل هند است!

این ساختمان طوری طراحی شده است که شبیه مسجد به نظر برسد ولی این گونه نیست. اینجا مکانی برای shriners است:تاج محل هندلژی دیگر در ایالت ویرجینیا:لژی دیگر در ایالت ویرجینیااین دیگر شاهکار است! اسم این مکان، "معبد مکه" است:معبد مکهو لژی در لوس آنجلس:لژی در لس آنجلساسم این لژ هم درخور توجه است! "مسجد الجبل":مسجد الجبلنتیجه: هر محل به ظاهر اسلامی لزوما اسلامی نیست.
لینکی در موردپاسخ به این مساله که:

خبر زیر که تاکیدش بر روی همان ماه و ستاره هست:

دلیل مسلمان بودن اوباما از نگاه منتقدانش + عکس
   
رقبای جمهوری‌خواه اوباما با خبر سازی روی لوگوی جدید دفاع موشکی آمریکا آن را نمادی اسلامی دانسته و نشانه ای برای مسلمان بودن اوباما معرفی کردند.
   
لوگوی جدید آژانس دفاع موشکی آمریکا رقبای جمهوری‌خواه  اوباما  با خبر سازی روی لوگوی جدید دفاع موشکی آمریکا آن را  نمادی اسلامی دانسته و نشانه ای برای مسلمان بودن اوباما معرفی کردند.

در لوگوی جدید یک هلال آبی رنگ و جود دارد که مخالفان اوباما ادعا می کنند نماد هلال مسلمانان است.

خطوط قرمز لوگوی جدید آژانس دفاع موشکی آمریکا از لوگوی کمپین تبلیغاتی اوباما گرفته شده و برق درخشانش را نیز از لوگوی قدیم دفاع موشکی آمریکا گرفته است.

این نظریه  از سوی فرانک گافنی مطرح شده است. وی ادعا می کند: «آرم جدید آژانس دفاع موشکی به شکل شومی منعکس کننده ترکیب هلال و ستاره اسلامی با کمپین اوباماست.»

گافنی یکی از اعضای برجسته جناح راست است. او در واشنگتن پست یک ستون دارد و مفسر یک تلویزیون کابلی است.

"ریچارد لنر" از مدافعان این لوگو می گوید‌: «اینکه این طرح به هر صورت منعکس کننده دستور کاری پنهان از اسلام است"‌مسخره‌" است.»لوگویقدیم آژانس دفاع موشکی آمریکا (منبع:مشرق)
مقالات زیر حاوی نکاتمهمی در همین زمینه اند:

آینده‌نگاریِتاریخی، تقابل ایران و شوالیه‌های امروز معبد 1

طرح تقابل ایرانشیعی و شوالیه های امروز 2
سوال نظر سنجی :
( به دلیل طولانی بودن اینجا نوشتم )

        به نظر شما حزب شیطان می خواهد با نسبت دادن اسلام به جریان منحوس فراماسونری، یک پروژه ی از پیش تعیین شده با دو هدف زیر را به پیش ببرد :

1- حذف ظاهری فراماسونری از صحنه و شانه خالی کردن از زیر بار رسوایی های آن.

(مشابه آنچه در ارباب حلقه ها به تصویر کشیده شده که در ظاهر نماد شناخته شده این جریان (تک چشم) در جبهه شر قرار داشته و نابود می شود و در باطن خود فراماسونری تاجگذاری را انجام می دهد)

2- بد نام کردن همزمان اسلام با این دسیسه و مظلوم نمایی برای اینکه دجال خود را مسیح واقعی و جبهه حق نشان دهد.

( می بینید که
در غرب به صراحت، منجی نهایی اسلام و دنیا، دجال معرفی شده ! 39.gif )

منبع :   http://www.cloob.com/profile/memoirs/one/username/mojtabar_nr/memid/2608282